Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20517
Stary 12.08.2013, 09:23
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Widać, że Stolarski zaczął dobrze grać w piłkę, to już jakiś łasy na kase menago zaczyna się koło niego kręcić.
Nie wiem czy zaczął dobrze czy nie ale miło słyszeć że interesuje się nim Juventus.Jeśli odszedł by dziś zycze mu powodzenia i bede kibicował.
Teksty że ma się ograć w lidze polskiej chowam między bajki, bo co mu da granie w tej nędznej lidze skoro liga włoska to całkiem inny level, wystarczy przypomnieć sobie co Matusiak mówił. Im szybciej zacznie się uczyć od lepszych, tym lepiej dla niego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując