PhantomRanger napisał(a):

|
Widać, że Stolarski zaczął dobrze grać w piłkę, to już jakiś łasy na kase menago zaczyna się koło niego kręcić.
|
Nie wiem czy zaczął dobrze czy nie ale miło słyszeć że interesuje się nim Juventus.Jeśli odszedł by dziś zycze mu powodzenia i bede kibicował.
Teksty że ma się ograć w lidze polskiej chowam między bajki, bo co mu da granie w tej nędznej lidze skoro liga włoska to całkiem inny level, wystarczy przypomnieć sobie co Matusiak mówił. Im szybciej zacznie się uczyć od lepszych, tym lepiej dla niego.