KrzychooR napisał(a):

No dokładnie poprostu szkolenie w PSV dużo gorsze niż u nas
|
Nie ma co ironizować. To oczywiste i nie podlega żadnej dyskusji, że szkolenie a precyzując dokładnie rozwój zawodników w tamtym okresie był u nas na znakomitym poziomie. Zresztą jak zawsze u Skorży.
W końcu tyle kasy co ten trener zarobił dla klubów:
Wisła: Diaz, Marcelo, Dudka, Brożek(tak taka wysoka kasa też dzięki wcześniejszym golom za Skorży), Cleber, Boguskiego(który to klub z Hiszpanii chciał, tylko kontuzje złapał), Małecki też wysoko mierzył no ale potem wyszło jak wyszło.
Legia: Borysiuk, Rybus , Komorowski, Wolski.
Cieszę się, że podobną cechę widać u Smudy i tak jak z łamagi Wawrzyniaka Skorża zrobił najlepszego lewego obrońcę ligi i reprezentanta Polski, tak też Smuda zrobi z Bunozy najlepszego lewego obrońce ligi. Tylko Bednarz niech jak najszybciej podpisze z nim nowy kontrakt, bo w grudniu już będzie za późno, bo nas na Bunoze nie będzie stać.