Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 10.08.2013, 12:33
Uważam, że wcale nie zagraliśmy źle.
W naszej grze było naprawdę kilka fajnych momentów, które sprawiają, że można mieć nadzieję, że ta gra z meczu na mecz będzie coraz lepsza. Na efekty współpracy Brożka z drugą linią trzeba jeszcze trochę poczekać ale już widać, że szukają się na boisku z Małeckim, Boguskim czy Chrapkiem. Przerwa na reprezentacje i PP powinien nam wyjść na dobre.



Chavez, kolejny raz zamiast go pochwalić muszę go zganić, nic się nie nauczył, miał wnieść spokój do naszej drużyny, etatowy reprezentant a popełnia faule na poziomie juniora młodszego.

Pochwała za ten mecz należy się Bunozie, bardzo dobre zawody, tym razem jego mózg z nim współpracował
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując