Uważam, że wcale nie zagraliśmy źle.
W naszej grze było naprawdę kilka fajnych momentów, które sprawiają, że można mieć nadzieję, że ta gra z meczu na mecz będzie coraz lepsza. Na efekty współpracy Brożka z drugą linią trzeba jeszcze trochę poczekać ale już widać, że szukają się na boisku z Małeckim, Boguskim czy Chrapkiem. Przerwa na reprezentacje i PP powinien nam wyjść na dobre.
Chavez, kolejny raz zamiast go pochwalić muszę go zganić, nic się nie nauczył, miał wnieść spokój do naszej drużyny, etatowy reprezentant a popełnia faule na poziomie juniora młodszego.
Pochwała za ten mecz należy się Bunozie, bardzo dobre zawody, tym razem jego mózg z nim współpracował
