Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7054
Stary 08.08.2013, 19:49
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A gdzie się podziali na forum ci amikorze co ustawiali nas w walce o utrzymanie a siebie widzieli w LE jakoś tak zaginęli . Ktokolwiek widział ktokolwiek wie
Za 2 tygodnie mamy kolejarza wygrać trzeba i niech to oni sie martwią o wejscie do 8 a nie my
Odpowiedz cytując