Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
7054
08.08.2013, 19:49
Gwiaździsty
napisał(a):
A gdzie się podziali na forum ci amikorze co ustawiali nas w walce o utrzymanie a siebie widzieli w LE
jakoś tak zaginęli
. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie
Za 2 tygodnie mamy kolejarza wygrać trzeba i niech to oni sie martwią o wejscie do 8 a nie my
Bik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bik
Znajdź inne posty napisane przez Bik