emj10 napisał(a):

Dobrze rozumiem o czym chciałeś napisać, ale wyśmiałem generalizację jaką zastosowałeś. Ukryci Żydzi ze wszystkich krajów świata dopiero zimą odrywają kim naprawdę są
|
Nie, w zimie jadą do "swojego kraju" na wypoczynek. Ale skoro sam sie do tego zbioru zaliczyłes no to pewnie wiesz jak jest

.