Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23667
Stary 08.08.2013, 10:32
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Również Izrael odwiedzam głównie zimą. Czyżbym był "niemieckim" Żydem, a może to zbieg okoliczności?
Podobnie rzecz ma się z krajami arabskimi (ZEA, Egipt, czy Oman), więc po wyznawcę Mahometa też można mnie podciągnąć.
Może jesteś ? Jak widać masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz. A więc wróć do mojej wypowiedzi i przeczytaj jeszcze raz , moze zrozumiesz. Skoro masz problemy ze stwierdzenie "swój kraj".

P.S. Specjalnie dla ciebie zbiór złotych myśli, sławnych ludzi, który znalazłem na jakimś portalu:

Cytat:
CYCERO: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów. SENEKA: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów. Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. VOLTAIRE: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów. DENIS DIDEROT: Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie! MARIA TERESA: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego. JOHANN WOLFGANG von GOETHE: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart... Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów. FRANCISZEK LISZT: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia, problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych. cd

cd STANISŁAW STASZIC: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców... tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę. NAPOLEON BONAPARTE: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości. GEORGE WASHINGTON: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga... Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki. HELMUT von MOLTKE: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju. BENJAMIN FRANKLIN: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj. GEORGE SAND: Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata. RYSZARD WAGNER: Żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych. JAN MATEJKO: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się! OTTO von BISMARCK: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów. WILHELM II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów. HENRY FORD: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli. ROMAN DMOWSKI: Antysemityzm to protest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie. MICHAŁ BAKUNIN: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie. CHARLES LINDBERG: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio. NORMAN DAVIES: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki

„Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale do śmierci będę bronił twego prawa byś mógł to głosić.".Ta sentencja przypisywana Voltaire, a faktycznie autorstwa Evelyn Beatrice Hall która zamieściła ją w książce: "The Friends of Voltaire" i wydała w roku 1906 pod pseudonimem 'G. Tallentyre, to credo Michnika. Jak stosowana w praktyce, widzimy co chwila. Procesy wytaczane ludziom pióra: Tomasz Sakiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Jarosław Marek Rymkiewicz, Andrzej Nowak, Jerzy Targalski. Kilka opinii o Michniku: STANISŁAW REMUSZKO: "Michnik jest faryzeuszem o mentalności Kalego. Obłudy Michnika i całego tego środowiska nie przebije w Polsce nikt, to pewne". ALAIN BESANÇON)"jego działalność budzi niesmak usuwa w cień wszelką sprawiedliwość i wszelką odwagę". ROMUALD LAZAROWICZ: "Adam Michnik ma szczególną inklinację do otaczania się kanaliami" LECH DYMARSKI: "Dawniej Michnik tylko majaczył, lecz później wszedł w fazę jakiejś aberracji, która wymaga diagnozy psychiatrycznej” RAFAŁ A. ZIEMKIEWICZ: "Michnik to leninowski pożyteczny idiota (...) człowiek nieopisanie szkodliwy" J.R.NOWAK: "Michnik to cyniczny instrumentalny krętacz. Prawdziwy homo sovieticus który nigdy praktycznie nie ç wyzwolił spod ducha skrajnej komunistycznej nietolerancji wobec wszystkich inaczej myślących" PREZYDENT LECH KACZYŃSKI: "Metody walki politycznej uległy znikczemnieniu ale trzeba wreszcie powiedzieć że palma pierwszeństwa należy się nie komu innemu tylko Adamowi Michnikowi. ZBIGNIEW HERBERT: "Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny. Ideologia tych panów to jest to, żeby w Polsce zapanował socjalizm z ludzką twarzą. To jest widmo dla mnie zupełnie nie do zniesienia – no, jak jest potwór, to powinien mieć twarz potwora. Ja nie wytrzymuję takich hybryd; ja uciekam przez okno z krzykiem." STEFAN KISIELEWSKI: "Przecież ten dzisiejszy Michnik to totalitarysta. Demokratą jest ten, kto jest po mojej stronie. Kto się ze mną nie zgadza, jest faszystą ..."