AOT napisał(a):

Wszystkim sie latwo zarzadza nie swoja kasa. Nikt nie bierze pod uwage, ze on nie bedzie pracowal do 67 roku zycia jak wy, tylko ma jeszcze 5 lat zeby sie ustawic na zycie. Zreszta jakie to ma znaczenie, nie placa to nie placa. Niewazne czy wisza mu za 3 miechy czy za 3 lata, kasa powinna byc. Mial prawo do rozwiazania kontraktu, to z tego prawa skorzystal, proste. Wszyscy podchodzicie do tego emocjonalnie, bo Wisla to nasz klub i nie wolno mu tak robic, ale dla Wilka jestesmy takim samym klubem jak Gornik czy Widzew. Ciekawe co wy byscie robili na jego miejscu grajac powiedzmy w Belchatowie. Juz widze te sentymenty i wielkie oddanie, kiedy zona w domu napiera gdzie jest kasa. Dorosnijcie.
Zreszta.... wyrosnijcie tez z przywiazywania sie do pilkarzy. Niewazne czy to kapitan, czy ogor z rezerw. Mentalnosc graczy zmierza ku mentalnosci z NBA - this is business.
|
Z całym szacunkiem ale jak ja słyszę że piłkarz ma pracowac tylko do powiedzmy 32lat to mnie krew zalewa za takie myślenie. p pierwsze człowieku nie wiesz co piszesz on dostawał 1.2mln za ROK ciekawe przez jaki czas normalny człowiek musi na ta kase pracować? a to tylko jest jego rok. ale co tam lepiej napisać że piłkarz jest biedny i ma tylko 15 lat na zarabianie.
zona mu napiera gdzie jest kasa

Dorośnij bo niektórym takie wpisy ciśnienie podnoszą lepiej niż kawa!