Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8723
Stary 08.08.2013, 09:46
AOT napisał(a):Wyświetl post
Wszystkim sie latwo zarzadza nie swoja kasa. Nikt nie bierze pod uwage, ze on nie bedzie pracowal do 67 roku zycia jak wy, tylko ma jeszcze 5 lat zeby sie ustawic na zycie. Zreszta jakie to ma znaczenie, nie placa to nie placa. Niewazne czy wisza mu za 3 miechy czy za 3 lata, kasa powinna byc. Mial prawo do rozwiazania kontraktu, to z tego prawa skorzystal, proste. Wszyscy podchodzicie do tego emocjonalnie, bo Wisla to nasz klub i nie wolno mu tak robic, ale dla Wilka jestesmy takim samym klubem jak Gornik czy Widzew. Ciekawe co wy byscie robili na jego miejscu grajac powiedzmy w Belchatowie. Juz widze te sentymenty i wielkie oddanie, kiedy zona w domu napiera gdzie jest kasa. Dorosnijcie.

Zreszta.... wyrosnijcie tez z przywiazywania sie do pilkarzy. Niewazne czy to kapitan, czy ogor z rezerw. Mentalnosc graczy zmierza ku mentalnosci z NBA - this is business.
Z całym szacunkiem ale jak ja słyszę że piłkarz ma pracowac tylko do powiedzmy 32lat to mnie krew zalewa za takie myślenie. p pierwsze człowieku nie wiesz co piszesz on dostawał 1.2mln za ROK ciekawe przez jaki czas normalny człowiek musi na ta kase pracować? a to tylko jest jego rok. ale co tam lepiej napisać że piłkarz jest biedny i ma tylko 15 lat na zarabianie.
zona mu napiera gdzie jest kasa Dorośnij bo niektórym takie wpisy ciśnienie podnoszą lepiej niż kawa!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując