Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 07.08.2013, 19:16
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ja powiem wprost. Jak Bednarz mówi że nie ma obaw do czegoś, to znaczy że coś koncertowo s.......ił.
A jak mówi, że za rok Wisła będzie miała tylko kłopoty bogactwa (1 post na poprzedniej stronie) to co?
Odpowiedz cytując