Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
2307
07.08.2013, 19:16
Baala
napisał(a):
Ja powiem wprost. Jak Bednarz mówi że nie ma obaw do czegoś, to znaczy że coś koncertowo s.......ił.
A jak mówi, że za rok Wisła będzie miała tylko kłopoty bogactwa (1 post na poprzedniej stronie) to co?
arti