Lukasz napisał(a):

Korzystając z furtki w postaci rozwiązania kontraktu z winy klubu ze względu na zaległości, dany zawodnik jednocześnie rezygnuje z reszty poborów. Coś za coś. Piłkarz staje się wolny, ale traci pensje za czas pozostały do zakończenia umowy.
Sorry za posta pod postem.