c. napisał(a):

Raczej będzie.. i to w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM jak sam zażądał.
Szkoda, że zapomniał że do takiej sytuacji finansowej klubu doprowadził rónież on swoją grą
|
Wisła będzie musiała zapłacić Wilkowi zaległe wynagrodzenie za okres, w którym był piłkarzem Wisły. Rygor natychmiastowej wykonalności dotyczy tych zaległości. Za pozostałe miesiące, w których Wilk miał być piłkarzem Wisły, a nie będzie, klub nie zapłaci ani złotówki.