Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65419
Stary 07.08.2013, 13:37
c. napisał(a):Wyświetl post
Raczej będzie.. i to w TRYBIE NATYCHMIASTOWYM jak sam zażądał.

Szkoda, że zapomniał że do takiej sytuacji finansowej klubu doprowadził rónież on swoją grą
Wisła będzie musiała zapłacić Wilkowi zaległe wynagrodzenie za okres, w którym był piłkarzem Wisły. Rygor natychmiastowej wykonalności dotyczy tych zaległości. Za pozostałe miesiące, w których Wilk miał być piłkarzem Wisły, a nie będzie, klub nie zapłaci ani złotówki.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując