Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23658
Stary 07.08.2013, 12:47
Również Izrael odwiedzam głównie zimą. Czyżbym był "niemieckim" Żydem, a może to zbieg okoliczności?
Podobnie rzecz ma się z krajami arabskimi (ZEA, Egipt, czy Oman), więc po wyznawcę Mahometa też można mnie podciągnąć.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.08.2013 o godz. 12:50.