Karherop napisał(a):

na podstawie czego niby ta klasyfikacja ?
gdzie Moskalewicz ?
gdzie Boguski ?
a staty lepsze od Genkova/Bitona to miał i Zieńczuk , Kulawik a i Pater w najlepszych okresach dla tych zawodników w Wiśle.
Jak dla mnie w/w zagraniczni zawodnicy to piłkarze o których za 10-20 lat nikt nie będzie pamiętał .
|
Boguski? A gdzie chcesz go wcisnąć do tej piątki? Olo grywał częściej w pomocy z tego co pamiętam, Frankowski z Żurawskim wiedli wtedy prym w naszym ataku.... Zieniu, Pater Kula nie byli napastnikami.