LucjuszWielki napisał(a):

Nie gadajcie, że Biton był słaby bo klasyfikacja napastników od 1998 roku wygląda mniej więcej tak:
1. Frankowski
2. Żurawski
3. Brożek
4. Kuźba
5. Genkov/Biton
|
na podstawie czego niby ta klasyfikacja ?
gdzie Moskalewicz ?
gdzie Boguski ?
a staty lepsze od Genkova/Bitona to miał i Zieńczuk , Kulawik a i Pater w najlepszych okresach dla tych zawodników w Wiśle.
Jak dla mnie w/w zagraniczni zawodnicy to piłkarze o których za 10-20 lat nikt nie będzie pamiętał .