Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 05.08.2013, 13:44
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Nie nazwałbym kompromitacją Legii w owym sezonie. Ostatecznie Wojskowi stracili ledwie 3 punkty do Śląska. Nie zdobycie Mistrzostwa mogło być też spowodowane przemęczeniem spowodowanym grą w pucharach europejskich (identyczna sytuacja z Lechem w 2009 roku) to jednak jest temat na osobną dyskusję. Za Levadię pełną odpowiedzialność ponosi niestety właściciel, który zamiast stosownie wzmocnić, wtedy zespół kazał grać Skorży jednym jedynym będącym w słabszej, w owym czasie dyspozycji Brożkiem, grając bez skrzydeł i rozgrywającego oraz mając na bramce robiącego kiksy Pawełka.
Naprawdę uważasz, że Skorża miał zespół, który (nie powinien ale) miał OBOWIĄZEK przejechać się po Levadii?

Naprawdę chcesz mi powiedzieć, że taki skład był za słaby na ogarnie pastuchów z Estonii?

Mariusz Pawełek - Piotr Brożek, Arakdiusz Głowacki, Marcelo, Junior Diaz - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Andraz Kirm - Paweł Brożek, Piotr Ćwielong (73-Wojciech Łobodziński).

POWAŻNIE?!

I nie wydaje ci się dziwne, że potem dokupiono Alvareza (mega wzmocnienie) i ten sam zespół bez rozgrywającego, skrzydłowych i słabszym Brożkiem zrobił 25 pkt w pierwszych 9 meczach? Wtedy już właściciel nie przeszkadzał?

A argument o Legii to już w ogóle mnie rozbawił. Faktycznie. Żaden blamaż to nie był. Tylko 3 punkty do Śląska stracili. Wisła w 2010 roku z Kasperczakiem na ławce też się nie zbłaźniła pod koniec sezonu bo w końcu tylko nam do Lecha brakło trzech punktów.
Aż dziwne że Legia wzorem Lecha nie zrobiła sobie na Starówce imprezy z okazji wicemistrzostwa Polski.

W Realu chyba też nie płakali na koniec tego sezonu skoro do awansu do finału LM brakło im tylko jednej bramki.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 05.08.2013 o godz. 13:51.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując