Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 01.08.2013, 15:52
Kto więc ma zagrać na bokach? Boguski i ...? Mam nadzieję, że nie wciśnie na siłę na bok Chrapka lub Garguły. Szczerze powiedziawszy wolałbym żeby grali nadal Małecki i Sarki bo to jedyni nasi piłkarze kompetentni do gry na skrzydłach. W ogóle nie jestem zwolennikiem zbyt wielu zmian w składzie pomiędzy meczami. Może się to skończyć chaosem i dać efekt przeciwny od zamierzonego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując