Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65250
Stary 01.08.2013, 09:38
Valandil napisał(a):Wyświetl post
Co ma Stolarski do Fryca skoro grają na innych pozycjach?
Popraw mnie jesli czegos nie wiem.
Stolarski ,mimo ze pomocnik,w Wisle gral do tej pory na prawej obronie.Fryc ,z tego co wiem ,we Flocie tez gral jako prawy obronca i jest grajkiem prawonoznym.
Tyle w telegraficznym skrocie ma Stolarski do Fryca.
No chyba ,ze Franz szuka alternatywy dla Sarkiego i bedzie probowal Pawla w pomocy.Jest to jakis pomysl.
Jak zwal tak zwal-rezygnacja ze Stolarskiego nie bylaby zbyt madra decyzja.Delikatnie mowiac.
Odpowiedz cytując