Valandil napisał(a):

|
Co ma Stolarski do Fryca skoro grają na innych pozycjach?
|
Popraw mnie jesli czegos nie wiem.
Stolarski ,mimo ze pomocnik,w Wisle gral do tej pory na prawej obronie.Fryc ,z tego co wiem ,we Flocie tez gral jako prawy obronca i jest grajkiem prawonoznym.
Tyle w telegraficznym skrocie ma Stolarski do Fryca.
No chyba ,ze Franz szuka alternatywy dla Sarkiego i bedzie probowal Pawla w pomocy.Jest to jakis pomysl.
Jak zwal tak zwal-rezygnacja ze Stolarskiego nie bylaby zbyt madra decyzja.Delikatnie mowiac.