Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6937
Stary 31.07.2013, 23:12
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Jezeli przejda Molde to nawet odpadając w IV rundzie kwalifikacji do LM mają zagwarantowany udział w LE . Tam można zgarnąć taką kasę mając na uwadze wygrane ,remisy, bilety , prawa do transmisji .
Bez przesady - to i tak nie będzie 5mln euro.. jeśli uciułają na LE połowę z tego, to będzie dobrze...

a propos dzisiejszego meczu - z balonika chyba powinno zejść nieco powietrza, bo Legia zagrała koszmarnie. KOSZMARNIE. Fura szczęścia, że remis, złoty remis, bo stawia ich w teoretycznie dobrej sytuacji przed rewanżem u siebie, ale... jeżeli zagrają na tym samym poziomie to będzie baaardzo ciężko.

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć o jakim "szczęśliwym" losowaniu jest mowa w przypadku awansu do 4.rundy?
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/...eedcl2013.html

na podstawie powyzszego, niejaki Szachtior Karaganda o którym mowa, jako o "szczęściu", w 4.rundzie wcale nie jest rozstawiony - ranking jakby przejmuje tylko na 3.rundę.. ale może ja o czymś nie wiem?
Odpowiedz cytując