hunter napisał(a):

|
W jakim celu klub miałby kłamać w tej sprawie?
|
Może kłamią, może nie, ale co to ma wspólnego z grą w ch.ja tzn. wypłacaniem lub nie pensji za ostatnie 3 (czy nawet więcej miechów - bo wtedy Wilk będzie wolny)?
Wypowiedź Bednarza celowo obok sedna tematu (wielkość zobowiązań wobec W).