Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20440
Stary 31.07.2013, 19:14
hunter napisał(a):Wyświetl post
W jakim celu klub miałby kłamać w tej sprawie?
Może kłamią, może nie, ale co to ma wspólnego z grą w ch.ja tzn. wypłacaniem lub nie pensji za ostatnie 3 (czy nawet więcej miechów - bo wtedy Wilk będzie wolny)?
Wypowiedź Bednarza celowo obok sedna tematu (wielkość zobowiązań wobec W).
Ostatnio edytowane przez arti : 31.07.2013 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując