Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65223
Stary 31.07.2013, 17:14
TYSIAC906 napisał(a):Wyświetl post
A jak skomentujecie transfer czarnucha z 3 świata ,którego odstrzelił amerykanśki średniak ?(mysle ,że nawet słabszy od Wisełki )
Witamy w Wiśle.
Oby dał nam wiele radości i sukcesów swoją grą - mam (bo muszę mieć) nadzieję, że ściągając go wiemy co robimy.
A co do domniemanych testów w us&a... biedacy tacy jak my nie powinni się tak łatwo obrażać. to niemądre.
Czasy gdy jak np. Bosacki nie chciał przejść do Wisły to dzień czy 3 później kupiliśmy Kałużnego minęły (póki co?).
Ostatnio edytowane przez arti : 31.07.2013 o godz. 20:20.
Odpowiedz cytując