Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20435
Stary 31.07.2013, 17:13
Pero napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Wilk szuka pierwszego lepszego pretekstu żeby uciec od wybitnego fachowca Smudy. Tutaj w wywiadzie jest Pare ciekawych opinii nt. Frania.
http://wislalive.pl/polecamy/m__swie...ociag___-1751/

Wydaje mi się że Czarek miał podobną.
Zajebisty wywiad , jak bym miał takiego szefa jak mają teraz nasi to zrobił bym wszystko byle by się z tego cyrku wypisać, nawet na gorszych warunkach.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując