Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline
#
20435
31.07.2013, 17:13
Pero
napisał(a):
Jak dla mnie Wilk szuka pierwszego lepszego pretekstu żeby uciec od wybitnego fachowca Smudy. Tutaj w wywiadzie jest Pare ciekawych opinii nt. Frania.
http://wislalive.pl/polecamy/m__swie...ociag___-1751/
Wydaje mi się że Czarek miał podobną.
Zajebisty wywiad , jak bym miał takiego szefa jak mają teraz nasi to zrobił bym wszystko byle by się z tego cyrku wypisać, nawet na gorszych warunkach.
94 - Allah Akbar!!
1q2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1q2
Znajdź inne posty napisane przez 1q2