El'kabat napisał(a):

To jest już komedia. Przychodzi jakiś nowy, niemiecki szczyl do zespołu. Wraca jakby nie patrzeć LEGENDA klubu,a ten się nie zgadza oddać numeru ? Bednarz powinien gościa wziąć na minutkę na bok i wytlumaczyc,że wypada numer oddac i na pewno będzie to zachowanie na + zarówna dla kibiców,jak i zawodników.
Jak ktoś jest choc trochę ogarnięty to powinien się zgodzić....
|
Cytuje jedną z racjonalnych wypowiedzi na Onecie.
" Burdenski chciał oddać ten numer Brożkowi, ale teraz już się nie da, bo skład i numeracja została przed sezonem zaklepana, a nie ma możliwości zmiany numerów w czasie sezonu. Do 31 sierpnia można tylko dorejestrować nowych zawodników z nowymi numerami. Brożek może odzyskać numer najwcześniej w czasie przerwy zimowej."