|
jeśli to prawda z Wilkiem to chyba bedzie potrzeba poszukać jakiegoś nowego defensywnego pomocnika żeby rywalizował ze Stjepanoviciem.
Skoro pieniędzy wielkich nie mamy a scouting działa jak działa to ja bym sprowadził Rachwała albo Sawale, wiadomo że mają swoje lata ale to ograni w lidze zawodnicy.
|