Kamil_mchw napisał(a):

strasznie grzał mi się laptop... myślałem że format załatwi sprawę, ale nie... tylko że teraz po formacie i zainstalowaniu tego samego systemu, połowy programów co miałem wcześniej lapek grzeje się 5 razy szybciej, zacina, wyłącza itp. ocb!!
oczywiście zamierzam go zanieść do czyszczenia jutro... ale czemu teraz się grzeje bardziej niż przed formatem?
|
Najtrudniejsze są zawsze rozwiązania najłatwiejsze. Odkurzacz. Już nie jeden, nie dwóch znajomych miało podobne sytuacje i okazywało się, że po prostu trzeba było nieco odkurzyć lapka. Bo zakładam, że wiatraczek/wiatraczki się nie spaliły...
Nie wiem czemu, ale format to w moim przypadku nie wchodziłby w ogóle w grę jeśli laptop się przegrzewa. Co niby miało to zmienić?