Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27328
Stary 29.07.2013, 08:32
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
strasznie grzał mi się laptop... myślałem że format załatwi sprawę, ale nie... tylko że teraz po formacie i zainstalowaniu tego samego systemu, połowy programów co miałem wcześniej lapek grzeje się 5 razy szybciej, zacina, wyłącza itp. ocb!!
oczywiście zamierzam go zanieść do czyszczenia jutro... ale czemu teraz się grzeje bardziej niż przed formatem?
Najtrudniejsze są zawsze rozwiązania najłatwiejsze. Odkurzacz. Już nie jeden, nie dwóch znajomych miało podobne sytuacje i okazywało się, że po prostu trzeba było nieco odkurzyć lapka. Bo zakładam, że wiatraczek/wiatraczki się nie spaliły...

Nie wiem czemu, ale format to w moim przypadku nie wchodziłby w ogóle w grę jeśli laptop się przegrzewa. Co niby miało to zmienić?
Odpowiedz cytując