Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65106
Stary 28.07.2013, 19:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Ale o co Ci chodzi ? On trafnie to podsumował, jak "znafcy" z tego forum tutaj lykaja każde brednie czy złośliwości weszlo czy innych nieprzychylnych nam mediów.
No to sie wyglupilem.
Silver03 zwracam honor.Nie zalapalem kontekstu.
Wyglada na to ,ze stoimy potej samej stronie barykady ;-)
Odpowiedz cytując