domin_czyzyny napisał(a):

|
Ale o co Ci chodzi ? On trafnie to podsumował, jak "znafcy" z tego forum tutaj lykaja każde brednie czy złośliwości weszlo czy innych nieprzychylnych nam mediów.
|
No to sie wyglupilem.
Silver03 zwracam honor.Nie zalapalem kontekstu.
Wyglada na to ,ze stoimy potej samej stronie barykady ;-)