Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65041
Stary 24.07.2013, 08:08
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Mi się i tak wydaje, że zostanie w Wiśle. Walczy z powodzeniem o pierwszą 11, jest wychowankiem, a Piast może go skusić jedynie poprzednim sezonem konia i tyle. Zresztą nie zaoferowanie Stolarskiemu dobrego kontraktu uznam za harakiri ze strony zarządu.
Zarząd pewnie chce z nim podpisać na 40 lat, żeby później doić tak jak z Małeckiego. Młody nauczony doświadczeniem innych dziesięć razy sie zastanowi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując