JacobCFC napisał(a):

|
Mi się i tak wydaje, że zostanie w Wiśle. Walczy z powodzeniem o pierwszą 11, jest wychowankiem, a Piast może go skusić jedynie poprzednim sezonem konia i tyle. Zresztą nie zaoferowanie Stolarskiemu dobrego kontraktu uznam za harakiri ze strony zarządu.
|
Zarząd pewnie chce z nim podpisać na 40 lat, żeby później doić tak jak z Małeckiego. Młody nauczony doświadczeniem innych dziesięć razy sie zastanowi.