Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64901
Stary 22.07.2013, 09:37
nazgulTSWot napisał(a):Wyświetl post
Powrót Brożka? Myślę, że w obecnej sytuacji kadrowej nie ma co wybrzydzać. KAŻDY napastnik będzie kolosalnym wzmocnieniem tej drużyny.
A ja myślę, że prędzej powinieneś napisać, że przy obecnym składzie działu skautingu Wisły nie ma co wybrzydzać. Oni nie znają się na piłce.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się kto jest tym magicznym 'trzecim' kandydatem.
To piłkarz serbski, którego Żurawski dopiero w ten weekend miał obserwować. No żal dupsko ściska, jak ten skauting działa... :(
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując