nazgulTSWot napisał(a):

|
Powrót Brożka? Myślę, że w obecnej sytuacji kadrowej nie ma co wybrzydzać. KAŻDY napastnik będzie kolosalnym wzmocnieniem tej drużyny.
|
A ja myślę, że prędzej powinieneś napisać, że przy obecnym składzie działu skautingu Wisły nie ma co wybrzydzać. Oni nie znają się na piłce.
Lukasz napisał(a):

|
Zastanawiam się kto jest tym magicznym 'trzecim' kandydatem.
|
To piłkarz serbski, którego Żurawski dopiero w ten weekend miał obserwować. No żal dupsko ściska, jak ten skauting działa... :(