mitmichael napisał(a):

|
Wisła jak najszybciej chce jednak załatać tę dziurę. - Paweł Brozek? Mógłby być, ale mamy też dwa inne nazwiska. W poniedziałek podejmiemy decyzję, choć może się okazać, że zapadnie ona już w sobotę po meczu - podkreśla Smuda
|
Ale już przed meczem z Górnikiem mówił, że mają czas do końca sierpnia...
gypsy napisał(a):

|
Wiem, że chodzi ci o to, że za rok znowu trzeba będzie robić przemeblowania, ale myślę, że dla nas najważniejsza W TYM MOMENCIE jest jakość na teraz, już. Możemy myśleć długofalowo, o budowaniu drużyny na lata, ale niestety najpierw musimy się w tej lidze jakoś utrzymać.
|
Dokładnie, myślenie Bednarza uznam za durne, jak nie sprowadzi nam napastnika z prawdziwego zdarzenia, a jeśli są jeszcze pieniądze a ofensywnego środkowego pomocnika, to musimy zatrudnić tego środkowego ofensywnego pomocnika. Nalepa się dobrze pokazał, jednak Chrapek moim zdaniem nie jest tak dobry, jak go malują - w meczu ma momenty, a on nie powinien mieć tylko momentów w meczu, tylko cały mecz rozgrywać dobrze.