Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64877
Stary 21.07.2013, 18:10
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wisła jak najszybciej chce jednak załatać tę dziurę. - Paweł Brozek? Mógłby być, ale mamy też dwa inne nazwiska. W poniedziałek podejmiemy decyzję, choć może się okazać, że zapadnie ona już w sobotę po meczu - podkreśla Smuda
Ale już przed meczem z Górnikiem mówił, że mają czas do końca sierpnia...

gypsy napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że chodzi ci o to, że za rok znowu trzeba będzie robić przemeblowania, ale myślę, że dla nas najważniejsza W TYM MOMENCIE jest jakość na teraz, już. Możemy myśleć długofalowo, o budowaniu drużyny na lata, ale niestety najpierw musimy się w tej lidze jakoś utrzymać.
Dokładnie, myślenie Bednarza uznam za durne, jak nie sprowadzi nam napastnika z prawdziwego zdarzenia, a jeśli są jeszcze pieniądze a ofensywnego środkowego pomocnika, to musimy zatrudnić tego środkowego ofensywnego pomocnika. Nalepa się dobrze pokazał, jednak Chrapek moim zdaniem nie jest tak dobry, jak go malują - w meczu ma momenty, a on nie powinien mieć tylko momentów w meczu, tylko cały mecz rozgrywać dobrze.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 21.07.2013 o godz. 18:34.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując