marcin19876 napisał(a):

|
co z tym napastnikiem?decyzja miała być już wczoraj...
|
Wisła jak najszybciej chce jednak załatać tę dziurę. - Paweł Brozek? Mógłby być, ale mamy też dwa inne nazwiska. W poniedziałek podejmiemy decyzję, choć może się okazać, że zapadnie ona już w sobotę po meczu - podkreśla Smuda