Wyświetl pojedynczy post
lysy9055
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64827
Stary 19.07.2013, 15:08
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
pochopnie to teraz zatrudnili zdzicha i łysego. Ci ludzie po wsze czasy
Nikt na Wisłę, która będzie przegrywać mecz za meczem nie będzie chodził.
Haha, jeszcze Wisełka nie rozegrała żadnego meczu w lidze, a Ty już zakładasz, że będzie przegrywać. Poczekajmy do meczu z Górnikiem. Poczekajmy te kilka kolejek, popatrzmy na ich grę, może coś ruszy. Ja w to w sumie wierzę.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nadto, odnośnie zarzucanego mi gdybania - ja to wiem, że gdyby Maaskant był, Wisła grałaby lepiej i osiągnęłaby lepszy wynik w pucharach czy w lidze. Bo to Maaskant miał klucz do całej tej układanki i mógł to w ciągu kilku miesięcy lepiej poukładać. Generalnie pochopne zwalnianie trenerów, którzy wnoszą jakość do gry zespołu to s....ysyństwo i rozwalanie budżetu.
Tak, zgadzam się w 100%. Też uważam, że gdyby holendrzy zostali to Wisła byłaby teraz w innym położeniu niż jest teraz.
Odpowiedz cytując