rw88 napisał(a):

|
Widać, że wcześniejszy start sezonu i krótsza przerwa między-sezonowa daje efekt, Lech, Legia i Śląsk rozbiły w proch rywali, a skazany na pożarcie Piast osiągnął wynik dający jakieś szanse na bardzo ciężkim terenie, jako absolutny debiutant i drużyna raczej bez jakiegokolwiek potencjału na granie w Europie - jak przejdą bogatszy, dużo bardziej doświadczony, dobry technicznie Karabach to naprawdę trzeba będzie im szczerze pogratulować. (...)
|
Ja mysle, ze to jednak zupelnie za wczesnie na takie wnioski. Rownie dobrze Piast moze odpasc w rewanzu, a reszta w kolejnej rundzie przegrac ze Skandynawami i w sumie jak zawsze puchary sie dla nas skoncza w wakacje.