Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6831
Stary 19.07.2013, 09:06
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Widać, że wcześniejszy start sezonu i krótsza przerwa między-sezonowa daje efekt, Lech, Legia i Śląsk rozbiły w proch rywali, a skazany na pożarcie Piast osiągnął wynik dający jakieś szanse na bardzo ciężkim terenie, jako absolutny debiutant i drużyna raczej bez jakiegokolwiek potencjału na granie w Europie - jak przejdą bogatszy, dużo bardziej doświadczony, dobry technicznie Karabach to naprawdę trzeba będzie im szczerze pogratulować. (...)
Ja mysle, ze to jednak zupelnie za wczesnie na takie wnioski. Rownie dobrze Piast moze odpasc w rewanzu, a reszta w kolejnej rundzie przegrac ze Skandynawami i w sumie jak zawsze puchary sie dla nas skoncza w wakacje.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując