serek.c2 napisał(a):

Wszyscy trzęsą porami przed meczem, martwią się szczupłą kadrą - znając więc naszą ligę obstawiam gładkie zwycięstwo Wisły
|
To jest nas 3
z Łukaszem ;-/
Co do napastników ...wstawiłbym tego małego wariota Kościelniaka .. a jak wysiądzie to Kamińskiego lub Lecha