Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23500
Stary 16.07.2013, 13:16
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Dzieki Bogu PiS nie jest az tak zjebany jak posKORowsko komunistyczna ekipa trzymajaca wladze i w tym widze promyk nadzieji na powyborcza koalicje z Ruchem Narodowym.
Kiedy kamikaze dostał pytanie z kim chce koalicję to rozbrajająco stwierdził że nie ma różnicy . Więc jak to jest.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
A co mam głosować na te same mordy co siedzą przy korycie od 20 lat (Kaczyński,Tusk,Miller, Pawlak)? Oni już nic nie zmienią..
Te same, ale nie takie same. Twierdzić że PiS to to samo co nocna zmiana może tylko debil, propagandzista albo leming ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 16.07.2013 o godz. 13:20.
Hej Nasz TS !!