sanderuss napisał(a):

|
Dzieki Bogu PiS nie jest az tak zjebany jak posKORowsko komunistyczna ekipa trzymajaca wladze i w tym widze promyk nadzieji na powyborcza koalicje z Ruchem Narodowym.
|
Kiedy kamikaze dostał pytanie z kim chce koalicję to rozbrajająco stwierdził że nie ma różnicy

. Więc jak to jest.
AS82 napisał(a):

|
A co mam głosować na te same mordy co siedzą przy korycie od 20 lat (Kaczyński,Tusk,Miller, Pawlak)? Oni już nic nie zmienią..
|

Te same, ale nie takie same. Twierdzić że PiS to to samo co nocna zmiana może tylko debil, propagandzista albo leming ...