Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3776
Stary 14.07.2013, 17:24
szprotson napisał(a):Wyświetl post
trzeci komplet chyba zwykłe tiro niebieskie. (było wrzucane )
Tiro to jest ten model, który był do tej pory?
Ten:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...4352023804.jpg
Czy ten:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0361944109.jpg , http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0361953346.jpg
Odpowiedz cytując