Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3773
Stary 14.07.2013, 16:18
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
A co do sponsora to ja się osobiście jakoś przyzwyczaiłem do TF ale wiadomo, że było by lepiej jakby się jakiś nowy pojawił.
To już nawet nie chodzi o kwestie sentymentu czy estetyki ładnego loga na koszulkach. Tu chodzi o kasę, która bym się nam bardzo przydała.
What's new?

Odpowiedz cytując