bellic88 napisał(a):

|
A co do sponsora to ja się osobiście jakoś przyzwyczaiłem do TF ale wiadomo, że było by lepiej jakby się jakiś nowy pojawił.
|
To już nawet nie chodzi o kwestie sentymentu czy estetyki ładnego loga na koszulkach. Tu chodzi o kasę, która bym się nam bardzo przydała.