Wyświetl pojedynczy post
bellic88
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3772
Stary 14.07.2013, 15:49
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Krótkie pytanie: Dlaczego na stroju bramkarza da się normalnie wyhaftować białą gwiazdę a na strojach domowych już nie ?
Dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Mam cichą nadzieję, że łatka rzeczywiście została doszyta do gotowych już strojów i fakt, że na koszulki w sprzedaży będzie trzeba czekać miesiąc wiąże się potrzebą wyszycia BG na koszulkach do sprzedaży a nie naszyciem na już gotowe łatki. Oglądam ciągle zdjęcia nowych strojów i nijak nie podoba mi się dalej to kółko. Uważam, że BG wyszyta dużo lepiej by się prezentowała.

A co do sponsora to ja się osobiście jakoś przyzwyczaiłem do TF ale wiadomo, że było by lepiej jakby się jakiś nowy pojawił.
Odpowiedz cytując