Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Manor
Junior Member
Od: 02.2013
Offline
#
5584
14.07.2013, 11:41
Sialalalala
napisał(a):
pierwsza druzyna zagra tam 45 minut młodzi dobiegają sobie drugie 45 minut nikomu to nie zaszkodzi, zwykła jednostka treningowa
Czyli proponujesz taki układ, w jakim od Nielby przyjęliśmy młodymi trójkę?
Manor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manor
Znajdź inne posty napisane przez Manor