mitmichael napisał(a):

|
Tak sie zastanawiam po co jest Nam potrzebny wtorkowy mecz z Herthą? Liga startuje 3 dni pozniej a im zachciało sie jeszcze takiego sparingu na koniec. No chyba, ze pojada tam rezerwy
|
pierwsza druzyna zagra tam 45 minut młodzi dobiegają sobie drugie 45 minut nikomu to nie zaszkodzi, zwykła jednostka treningowa