Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5579
Stary 14.07.2013, 09:37
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Tak sie zastanawiam po co jest Nam potrzebny wtorkowy mecz z Herthą? Liga startuje 3 dni pozniej a im zachciało sie jeszcze takiego sparingu na koniec. No chyba, ze pojada tam rezerwy
pierwsza druzyna zagra tam 45 minut młodzi dobiegają sobie drugie 45 minut nikomu to nie zaszkodzi, zwykła jednostka treningowa
Odpowiedz cytując