Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3643
Stary 12.07.2013, 17:47
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.

Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły.
Też mam swoich faworytów, obecne koszulki to moim zdaniem ścisły top dekady, ale jeżeli będzie ten szablon z wcięciem w kształcie litery V to też będę zadowolony. Najważniejsze, że Gwiazda wraca, wtedy reszta schodzi na drugi plan.
Odpowiedz cytując