Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3637
Stary 12.07.2013, 11:42
Przecież od czasu do czasu ktoś tu wrzuca stroje innych drużyn, a jak się pojawiły komplety Legii, to nagle wielkie oburzenie. Bądźmy dorośli.

Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko, gdybyśmy jeszcze przez rok pograli w obecnych kompletach, tylko że z białą gwiazdą. Obecne koszulki bardzo mi się podobają i nie sądzę, by te, które zostaną zaprezentowane jutro je przebiły.
Odpowiedz cytując