Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64571
Stary 11.07.2013, 00:38
wis.la/xbwzz
Mój komentarz na politykę transferową klubu.

Tak jak już ktoś pisał wcześniej. W najgorszym koszmarze nie przypuszczałem, że przy takiej czystce nie zostanie nikt zakupiony celem uzupełnienia kadry. Nie mówię o wzmocnieniu. Zespoły z okręgówki mają lepsze okienka transferowe.

Jeśli Wisła spadnie z ligi, prezes i cała reszta "profesjonalistów" powinna zostać oddalona z klubu!

What's new?

Odpowiedz cytując