wis.la/xbwzz
Mój komentarz na politykę transferową klubu.
Tak jak już ktoś pisał wcześniej. W najgorszym koszmarze nie przypuszczałem, że przy takiej czystce nie zostanie nikt zakupiony celem uzupełnienia kadry. Nie mówię o wzmocnieniu. Zespoły z okręgówki mają lepsze okienka transferowe.
Jeśli Wisła spadnie z ligi, prezes i cała reszta "profesjonalistów" powinna zostać oddalona z klubu!