Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2877
Stary 10.07.2013, 17:43
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Tak, droga do Morskiego Oka jest jego. Jest też moja i Twoja. Droga do Morskiego Oka leży na terenie państwowym. To oznacza, że jako obywatele i tym samym podatnicy wszyscy ponosimy koszty jej utrzymywania. Leży na terenie rezerwatu, jest pod szczególną ochroną. Nie dlatego, żeby uprzykrzyć komuś życie i stawiać koleje bezsensowne zakazy. Jest pod szczególną ochroną, bo to skarb tego kraju i skarb tego narodu - fragment jego dziedzictwa.
Nikt z nas chyba nie wiedział, że to tak zajebiście ważna droga! To zmienia postać rzeczy.

No, ale jak dziedzictwo narodowe to dziedzictwo. W końcu to Nasz - Polski asfalt, przez Nas - Polaków położony na Naszej - polskiej ziemi. A to jak wiadomo - zobowiązuje.

Poprzeczka idzie coraz wyżej. Jesteśmy obecnie na poziomie "Za chwile dalszy ciąg programu...", więc do "Monty Pythona" jeszcze kawałek. Sugeruję, żeby teraz kolega Uran przedstawił wersję posta na flagi sygnałowe.

Widzę przed tym tematem wielką przyszłość, chyba że jakiemuś moderatorowi zabraknie cierpliwości. Czego sobie i wam życzę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując