Obejrzałem pierwszą połowę, bo mnie spanie złamało - pierwsze co dało się zauważyć to jego szybkość i jeden bardzo fajny odbiór piłki, podchodził do przodu w akcjach ofensywnych, ale zdarzało mu się spóźnić przy powrotach, do tego nie jestem pewien, ale popełnił błąd w ustawieniu przy pierwszej bramce dla Hondurasu...
A po obejrzeniu skrótu widać, że ostro dał cielska przy drugiej bramce:
http://www.youtube.com/watch?v=ApnTjL5KrLg