Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziomalekk
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
64356
03.07.2013, 12:51
No Błaszczykowksi chlopak z 4 ligi podawał u nas piłki i do dziś podaje w Borussi tak ?
ziomalekk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziomalekk
Znajdź inne posty napisane przez ziomalekk