Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23229
Stary 02.07.2013, 10:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś ma inne poglądy od Ciebie , to pewnie mu muszą za to płacić, niezła logika. Do tego dodajmy ludzi pokroju Drozda , który wyzywa ludzi o innych poglądach od motłochu i już mamy obraz Polski jeśli wygra Kaczyński ,2005-2007 bis. Za długo było normalnie,widać Polacy znów sobie chcą zafundować dom wariatów.
A co jak nie motłoch buduje krzyże z puszek po piwie i sika do zniczy? Mam to bydło chwalić? W dupie mam poglądy skoro wystarczająco o ludziach pokroju ASa świadczy zachowanie. A przymykanie oczu na zwierzęce zachowania prowadzi o zezwierzęcenia, dla niektórych to jest normalne więc zapraszam do chlewa tam się poczujesz swojsko, a nie jak w domu wariatów kolego z innym zdaniem. No i w latach 2005-2007 nikt przeciwnikom gardeł nie podrzynał dopiero polityka miłości cudaka wyzwoliła takie humanitarne zachowania. Dla bydła to jest normalne, całe szczęście Polska to cywilizowany kraj i azjatyckiej dziczy się nie podporządkuje tylko sprawiedliwie ją oceni.

kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Napisałem prawdę i widzę, że pewnych ludzi zabolało i ma boleć. Dobry czerwony to martwy czerwony. Nie ważne czy chce zdejmować krzyże czy kanonizować brata.
Walczysz z czerwonymi i za przeciwnika obrałeś sobie Kaczyńskiego? Buchachacha ...

Mam nadzieję że rozumiesz jak śmieszny się stajesz
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.07.2013 o godz. 10:17.
Hej Nasz TS !!