arti napisał(a):

|
Sikorski miał ponoć 20 tys pln (nie wiem czy brutto czy netto) miesięcznie. Gdzieś coś takiego przeczytałem.
|
Czyli Sikorski wg Ciebie zarabiał miesięcznie 20.000 x 12 = 240 000 zł rocznie brutto a pozostałe pensje jak Genkova są przez kolegę powyżej podane w Euro. (350 tysięcy euro rocznie)
Oczywiście Sikorski nic nie pokazał ale nie wierzę żeby był relatywnie drogi. Słabo grał i słabo zarabiał
