Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
64280
01.07.2013, 10:10
mszumski
napisał(a):
Stilic- miałem przeczucie, że jak zagra w Wiśle kiedyś to będzie wymiatał
mam nadzieję, że się to sprawdzi
Te gwiazdki na łokciach nie były przypadkowe! Wiślak z krwi i kości, w Lechu się marnował i dusił. Zresztą w FM'ie zawsze do Wisły przechodził bez wahania
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio