Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64280
Stary 01.07.2013, 10:10
mszumski napisał(a):Wyświetl post
Stilic- miałem przeczucie, że jak zagra w Wiśle kiedyś to będzie wymiatał mam nadzieję, że się to sprawdzi
Te gwiazdki na łokciach nie były przypadkowe! Wiślak z krwi i kości, w Lechu się marnował i dusił. Zresztą w FM'ie zawsze do Wisły przechodził bez wahania
Odpowiedz cytując