Wyświetl pojedynczy post
mszumski
Junior Member
 
Od: 10.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64279
Stary 01.07.2013, 10:08
Stilic- miałem przeczucie, że jak zagra w Wiśle kiedyś to będzie wymiatał mam nadzieję, że się to sprawdzi
Małecki Stilic Sarki i już jest jakaś siła rażenia. Brakuje solidnego napastnika, oby się sprawdził brazyliano. Boguski to się bardziej nadaje na zmiennika dla ofensywnego pomocnika.
Może to jakos poukładają cudem.
Ostatnio edytowane przez mszumski : 01.07.2013 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując