Stilic- miałem przeczucie, że jak zagra w Wiśle kiedyś to będzie wymiatał

mam nadzieję, że się to sprawdzi
Małecki Stilic Sarki i już jest jakaś siła rażenia. Brakuje solidnego napastnika, oby się sprawdził brazyliano. Boguski to się bardziej nadaje na zmiennika dla ofensywnego pomocnika.
Może to jakos poukładają cudem.