Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2661
Stary 28.06.2013, 12:56
Chyba koloryzujesz .
23 lata minęły a wy dalej straszycie dzieci tym PRL-em. Oczywiście nie jest tajemnicą , że w gabinecie prezesa TF wisi portret Lenina, Smuda w USA zamował się inwigilacją Polonii , Bednarz w kuluarach nazywany jest "sekretarzem" a całą czwórka ma na TW Cupiała ps"kabel" takie kwity że ustawieni są do końca życia.

A może po prostu jest po staropolsku. Czyli lubią schlać mordę i pograć w karty na kasę? Cupiał ich nie potrzebuje bo i po huja, bogatszy dzięki nim nie będzię a radzić to prędzej woli się mamy niż "łaziorów" Jednak do gorzoły jak do tanga - potrzeba dwojga dlatego doborowe towarzystwo włóczy się koło siebie. Boguś obrotny, zginąć swojemu nie pozwoli i w razie potrzeby jakiś wakat dla kumpli zawsze znajdzie. Ludzki odruch...

A że jeden i drugi w Myślenicach to co najwyżej najebany w Rabie się taplał więc etacik w Wiśle wydaje się być logiczny. Nie do końca dla "skarbnika" Bednarza ale kto by się nim przejmował... od tego jest by swoją mordą gówno ścierać.

Po huj marnować kasę na Mourinhio jeśli na otoczkę brakuje? Lepiej przepić, posymulować a efekt będzie podobny.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.06.2013 o godz. 13:07.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując