K4millo napisał(a):

|
O jego rzekomej grze w Rumunii nie znajdzie się niczego w rumuńskich mediach
|
Znalezione na szybko:
http://www.sport.ro/stranieri/un-rom...abi-video.html
http://www.ziare-pe-net.ro/stiri/sor...i-2000940.html
http://sport.bzi.ro/un-roman-anonim-...ta-video-25333
http://www.stradadebuzau.ro/?p=18608
Nie znam rumuńskiego, może Framat napisze coś ciekawego?
Znalazłem również wpis na forum Bath City(angielski 6-ligowiec?) z listopada 2011:
Cytat:
|
Some interesting names on our bench tonight, including Carvalho Landell and Sorin Oproiescu, who according to wikipedia is a former Romanian U17 and U19 international footballer who currently plays for Politehnica Timişoara. He is a centre midfielder but can also play central defender
|
http://www.ilovebathcity.com/phpBB3/...=4059&start=20
Może ten koleś faktycznie grał w Timisoarze, ale był tak beznadziejny, że nie rozegrał tam ani jednego meczu, a na filmikach są akcje ze sparingów?
Edit:
@dawiss - nie wiem, szkoda mi czasu na oglądanie tych kompilacji, ale jeżeli faktycznie pokazał tam coś ciekawego, to wygląda na to, że te filmiki są spreparowane.
W ogóle te całe testy to jest jakaś porażka. Za pierwszej i drugiej kadencji Bednarza przetestowano łącznie około 50 zawodników. Jeżeli nikogo nie pominąłem, zatrudniono 10 : Cebanu, Miśkiewicz, Bieszczad, Diaz, Singlar, Frederiksen, Buras, Sarki, Dudu, Quioto. Czwórka przyzwoitych zawodników na 50 testowanych-piękna skuteczność, a ile przewalonych pieniędzy. Teraz przy Bełkocie szykuje się powtórka z rozrywki. Bieda aż piszczy, zwalnia się ludzi z BP, nie ma kto zrobić głupich zdjęć ze zgrupowania, ale kasa na testowanie szrotu z całego świata zawsze się znajdzie.
Weszlaki czytają to forum, także pewnie niedługo wysmarują artykuł o tym boyu z Londynu.
Wracając jeszcze do Burdenskiego, to wypada chyba zacytować klasyka:
Wolf po cichu zwraca się do Franza.
Wolf: Skąd ty go wziąłeś? Płynął rynsztokiem?
Franz: Nie... stał na skrzyżowaniu...
Ten Rumun chyba też stał na skrzyżowaniu.