Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21031
Stary 24.06.2013, 10:49
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Z komunikatu wynika, że baza będzie głównie dla pierwszego zespołu i rezerw, juniorzy dalej będą trenowac na klepiskach
Po pierwszę, świetny pomysł, wozić codziennie juniorów na trening do Myślenic.
Po drugie i ważniejsze, proponuję przejść się na Reymonta 22 i obejrzeć w jakim stanie jest główne boisko treningowe i to przy byłym stadionie lekkoatletycznym. Podpowiem: trawka przystrzyżona, ziemia równa. Nic tylko trenować.

Wertian napisał(a):Wyświetl post
Moi drodzy, bazy przy R22 być nigdy nie powinno! Na bazę powinno się składać kilka boisk. Także kilka pełnowymiarowych. Na to przy R22 nigdy nie było miejsca. Zresztą to zbyt cenne tereny by wysiewać na nich trawę i grodzić to płotami. Zarówno z biznesowego punktu widzenia oraz ze względu na aspekty sportowe baza na prowincji to rozwiązanie dla nas najlepsze. Zresztą to praktyka powszechna w ogromnej większości profesjonalnych klubów piłkarskich.
Te super cenne tereny stoją odłogiem i chaszczami od lat (za wyjątkiem dwóch całkiem przyzwoitych i dużych boisk). Bo podobno ktoś będzie hotel budował. Efekt jest taki, że minęło 15 lat, a Wisła wynajmowała sztuczną murawę od Skotnik i innych...

Tymczasem TS Wisła, które wciąż nie rezygnuje ze sprzedaży czy udostępnienia części terenów pod budowę hotelu zaadaptowało je pod kolejne boisko. Bo uznali, że nawet, jeśli posłuży ono 1-2 lata (a potem tereny zostaną sprzedane pod hotel) to i tak się to opłaca niż wynajem boisk nie wiadomo gdzie.
Ostatnio edytowane przez rav : 24.06.2013 o godz. 10:52.
Odpowiedz cytując